...de Oudheidkamer is vanaf 12 juli weer open voor publiek. Klik hier voor meer...

Signeersessies in de Oudheidkamer

Op zondag 29 november en 13 december a.s. van 14.00 tot 16.00 uur is kunstenares Ans Vianen in de sfeervolle Oudheidkamer  aanwezig om haar kunst-, kijk- en leesboek “Markante mensen uit ons dorp” te signeren dat uitgegeven is door Bert Post.

Gedurende acht weken hebben de leden van Tekengroep Midden-Holland tekeningen gemaakt van markante mensen uit ons dorp. Deze tekeningen zijn te zien in het boek waarin ook de levensverhalen van de markante mensen zijn opgenomen. Dat is echter nog niet alles. Het boek bevat namelijk ook verschillende interviews met enkele belangrijke professionele kunstenaars die ons dorp rijk is. Het voorwoord is geschreven door notaris John Kroes. Verder is het boek gelardeerd met filosofische uitspraken van enkele grote meesters die reeds lang hun sporen in de kunst hebben nagelaten.

Kortom, een boek dat in geen enkele boekenkast van de kunstliefhebber mag ontbreken.

Zie voor meer informatie: http://portretkunsten.blogspot.nl/